Ogłoszenia

Wznowienie zajęć !

Wznowienie zajęć !

KARATE DLA KAŻDEGO!Wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją kondycję, poczuć się lepiej i spędzić aktywnie wolny czas, zapraszamy !!!

23 Sie 2015

1 %

1 %

PRZEKAŻ KLUBOWI NIE URZĘDOWI ! Jak przekazać 1% podatku? Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym. PIT (28, 36, 36L, 37, 38) należy wpisać: SZCZYCIEŃSKI KLUB KYOKUSHIUN KARATE KRS OOOOO 170 44 Ponad 120 młodych karateków z SKKK...

16 Sty 2015

Grafik zajęć SKKK

Grafik zajęć SKKK

 

02 Wrz 2014

4 Piknik Rodzinny SKKK z okazji Dnia Dzi…

4 Piknik Rodzinny SKKK z okazji Dnia Dziecka

Zapraszamy 31.maja 2014 do Leśniczówki LIPNIK k/Szczytna (ok 5 km w kierunku Zabiel)na 4 Piknik Rodzinny SKKK z okazji Dnia Dziecka Wyjazd autokarem:z Pasymia 9.40 z pod Gimnazjum ul Jana...

25 Maj 2014

MEMORIAŁ MASUTATSU OYAMY

MEMORIAŁ MASUTATSU OYAMY

„Niemożliwe uczyń możliwym” – Masutatsu Oyama (1923-1994) Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w specjalnym treningu Karate Kyokushin z okazji 20. rocznicy śmierci Masutatsu Oyamy. Trening będzie ogromnym wyzwaniem dla wszystkich uczestników,...

15 Kwi 2014

1 %

1 %

PRZEKAŻ KLUBOWI NIE URZĘDOWI ! Jak przekazać 1% podatku? Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym. PIT (28, 36, 36L, 37, 38) należy wpisać: SZCZYCIEŃSKI KLUB KYOKUSHIUN KARATE KRS OOOOO 170 44 Ponad 120 młodych karateków z SKKK...

29 Gru 2013

Mecz piłkarski Karate vs Judo

Mecz piłkarski Karate vs Judo

ZAPROSZENIEwszystkich sympatyków japońskich sztuk walki zapraszamy na niecodzienne wydarzenie. Już 4 stycznia 2014 o godz 13:00 przy ul Lanca 1 na boisku Orlik  odbędzie się mecz piłki nożnej pomiędzy...

29 Gru 2013

NOWY KURS SAMOOBRONY

Od 6.03.2012 ruszamy z nowym kursem samoobrony dla kobiet. Zapraszamy kobiety, które chcą lepiej sie poczuć niezależnie od wieku. W programie min. elementy jogi, ćwiczenia wzmacniające, rozciągające i poprawiające kondycyje...

02 Mar 2012

SEMINARIUM Z 4-krotnym MISTRZEM EUROPY

SEMINARIUM Z 4-krotnym MISTRZEM EUROPY

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium z P. Moczydłowskim Piątek - 2.03.2012 - godz. 16.00 Gim. w Pasymiu (dla chętnych) Sobota - 3.03.2012 -  godz. 11.00 i 16.00 Gim. nr 2 w...

01 Mar 2012

Pół zimowisko na wesoło...

Pół zimowisko na wesoło...

  Zdjęcia z półzimowiska  

24 Sty 2012

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie  (niezależnie od wieku) !!! Z nami będziesz bezpieczna...  

05 Sty 2012
Strona główna
OPP 1%
Aktualności
Treningi
Instruktorzy
Zawodnicy
Goście
Galeria
Regulamin i składki
Kata
Budo
KontaktL I N K I
Reklama
Reklama

 

„KĘDZIA” NAJLEPSZA W EUROPIE

Mistrzostwa Europy to najważniejsze zawody sportowe na starym kontynencie i sam udział w tej imprezie jest już ogromnym wyróżnieniem a zdobycie medalu jest największym marzeniem każdego sportowca. W miniony piątek Julia Kędzierska ze Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate spełniła swoje marzenie i w kat do 50 kg wywalczyła złoty medal.

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie na scenie i ludzie stoją

W tym roku ME w Karate Kyokushin odbyły się Budapeszcie i wzięło w nich udział ponad 400 zawodników z 26 krajów. Zawody odbywały się w kategoriach wagowych U16, U21 oraz Open. Julia Kędzierska U21 w pierwszej walce pokonała przez wazarri zawodniczkę z Hiszpanii, następnie na drodze do finału stanęła jej Litwinka, lecz po bardzo ciężkim boju, po sędziowie wskazali na naszą mistrzynię. Finał to już sama poezja, Julia od samego początku narzuciła bardzo wysokie tempo dość szybko zdobywając wazarri i niewiele brakowało, aby walka skończyła się przed czasem. Litwinkę uratował końcowy gong. Złoto Julki jest jedynym złotem medalem w Kumite zdobytym przez Polaków. 
- to co zrobiła Julka jest niesamowite – komentuje shihan Piotr Zembrzuski – wygrać mistrzostwa to jedno, po drodze pokonać dwie Litwinki to drugie ale pozostać jedynym polskim zawodnikiem, który zdobył złoty medal w Kumite i wysłuchać Mazurka Dąbrowskiego – bezcenne. 
Wśród 60 osobowej reprezentacji Polski oprócz naszej mistrzyni jeszcze jeden zawodnik ze Szczytna wywalczył sobie prawo do założenia dresu z orzełkiem na piersi - Konrad Żelaznowski U16. Nasz debiutant przegrał swoją pierwszą walkę, pokazał się jednak z bardzo dobrej strony, walczył bardzo mądrze lecz zawodnik z Rumunii szybko zdobył wazarri i Konrad musiał uznać jego wyższość. Doświadczenie, które zdobył z pewnością będzie procentować w przyszłości. Oprócz złota Juli reprezentanci naszego kraju zdobyli jeszcze „tylko” dwa złote medale w Kata. Na długo zapamiętamy tegoroczne mistrzostwa.

Składamy serdeczne podziękowania samorządom Miasta i Gminy Szczytno a w szczególności Pani Danucie Górskiej i Panu Sławomirowi Wojciechowskiemu za pomoc jaką udzielili naszym zawodnikom. Bez wsparcia z ich strony wyjazd naszych zawodników do Budapesztu nie byłby możliwy. OSU!

 

Copyright © 2010 Szczycieński Klub Kyokushin Karate. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Karate Szczyto, Karate Warmia, Szczycieński Klub Kyokushin Karate

Apláuz Agencja Reklamowa Toruń