Ogłoszenia

Wznowienie zajęć !

Wznowienie zajęć !

KARATE DLA KAŻDEGO!Wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją kondycję, poczuć się lepiej i spędzić aktywnie wolny czas, zapraszamy !!!

23 Sie 2015

1 %

1 %

PRZEKAŻ KLUBOWI NIE URZĘDOWI ! Jak przekazać 1% podatku? Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym. PIT (28, 36, 36L, 37, 38) należy wpisać: SZCZYCIEŃSKI KLUB KYOKUSHIUN KARATE KRS OOOOO 170 44 Ponad 120 młodych karateków z SKKK...

16 Sty 2015

Grafik zajęć SKKK

Grafik zajęć SKKK

 

02 Wrz 2014

4 Piknik Rodzinny SKKK z okazji Dnia Dzi…

4 Piknik Rodzinny SKKK z okazji Dnia Dziecka

Zapraszamy 31.maja 2014 do Leśniczówki LIPNIK k/Szczytna (ok 5 km w kierunku Zabiel)na 4 Piknik Rodzinny SKKK z okazji Dnia Dziecka Wyjazd autokarem:z Pasymia 9.40 z pod Gimnazjum ul Jana...

25 Maj 2014

MEMORIAŁ MASUTATSU OYAMY

MEMORIAŁ MASUTATSU OYAMY

„Niemożliwe uczyń możliwym” – Masutatsu Oyama (1923-1994) Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w specjalnym treningu Karate Kyokushin z okazji 20. rocznicy śmierci Masutatsu Oyamy. Trening będzie ogromnym wyzwaniem dla wszystkich uczestników,...

15 Kwi 2014

1 %

1 %

PRZEKAŻ KLUBOWI NIE URZĘDOWI ! Jak przekazać 1% podatku? Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym. PIT (28, 36, 36L, 37, 38) należy wpisać: SZCZYCIEŃSKI KLUB KYOKUSHIUN KARATE KRS OOOOO 170 44 Ponad 120 młodych karateków z SKKK...

29 Gru 2013

Mecz piłkarski Karate vs Judo

Mecz piłkarski Karate vs Judo

ZAPROSZENIEwszystkich sympatyków japońskich sztuk walki zapraszamy na niecodzienne wydarzenie. Już 4 stycznia 2014 o godz 13:00 przy ul Lanca 1 na boisku Orlik  odbędzie się mecz piłki nożnej pomiędzy...

29 Gru 2013

NOWY KURS SAMOOBRONY

Od 6.03.2012 ruszamy z nowym kursem samoobrony dla kobiet. Zapraszamy kobiety, które chcą lepiej sie poczuć niezależnie od wieku. W programie min. elementy jogi, ćwiczenia wzmacniające, rozciągające i poprawiające kondycyje...

02 Mar 2012

SEMINARIUM Z 4-krotnym MISTRZEM EUROPY

SEMINARIUM Z 4-krotnym MISTRZEM EUROPY

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium z P. Moczydłowskim Piątek - 2.03.2012 - godz. 16.00 Gim. w Pasymiu (dla chętnych) Sobota - 3.03.2012 -  godz. 11.00 i 16.00 Gim. nr 2 w...

01 Mar 2012

Pół zimowisko na wesoło...

Pół zimowisko na wesoło...

  Zdjęcia z półzimowiska  

24 Sty 2012

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie  (niezależnie od wieku) !!! Z nami będziesz bezpieczna...  

05 Sty 2012
Strona główna
OPP 1%
Aktualności
Treningi
Instruktorzy
Zawodnicy
Goście
Galeria
Regulamin i składki
Kata
Budo
KontaktL I N K I
Reklama
Reklama

 

SKUTECZNOŚĆ SKKK 90%

17. czerwca w Hali Uranii w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Karate Kyokushin i WKF. Zawody odbyły się pod patronatem PZK. Na trzech matach rywalizowało blisko 250 zawodników i zawodniczek z 14 klubów.

Obraz może zawierać: 15 osób, ludzie siedzą


Szczycieński Klub Kyokushin Karate jak zwykle zameldował się na starcie w bojowych nastrojach. 51 karateków dużych i małych gotowych do podjęcia walki o tytuły mistrzów województwa o godzinie 10;00 rozpoczęło rywalizację sportową. Na koniec turnieju okazało się, że zawodnicy z tego klubu zdobyli 13 złotych medali, 16, srebrnych i 17 brązowych, łącznie 46 medali: 26 w konkurencji Kumie, 18 w Kata i 2 w odmianie karate olimpijskim WKF co w klasyfikacji drużynowej dało im 2 miejsce. Lepsi okazali się tylko gospodarze. A wisienką na torcie sukcesu SKKK okazała się Ewa Gołaszewska, która kolejny raz została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju zdobywając trzy medale: dwa złote (Kumie i Kata) i jeden srebrny (WKF).

 

- od wielu lat SKKK jest jedną z najlepszych drużyn karate Kyokushin w naszym regionie – komentuje shihan Piotr Zembrzuski – świadczą o tym dwa niezaprzeczalne fakty, po pierwsze: regularnie stajemy na podium w klasyfikacji drużynowej oraz drugie: ilość zdobywanych medali przez zawodników z naszego klubu. To wynik dobrego szkolenia, które konsekwentnie realizujemy ze wszystkimi instruktorami w naszym klubie.
Karatecy z SKKK jeszcze nigdy z jednego turnieju nie przywieźli tak dużej ilości medali. Odpowiednio prowadzone szkolenie sprawiło, że wielu z nich przywiozło z Olsztyna po dwa medale a wyżej wymieniona Ewa Gołaszewska trzy. Startując w konkurencji technicznej jaką niewątpliwie jest Kata zwiększają swoje szanse na dobry występ w Kumie. Tak należy rozwijać młode talenty. Serdecznie gratulujemy wszystkim medalistom. 
Oto pełna lista nagrodzonych zawodników:
SKKK – II m. drużynowa
Eaw Gołaszewska – najlepsza zawodniczka turnieju
WKF – odmiana karate olimpijskie
II miejsce:
1. Gołaszewska Ewa
2. Rogala Jan
I miejsca w Kata Kyokushin: 
1. Owsiany Damian
2. Panasiuk Zofia
3. Hajn Grzegorz
4. Wiśniewska Martyna
5. Cymerman Wiktor
6. Ewa Gołaszewska
7. Szempliński Olaf
II miejsca:
1. Pędowski Emil
2. Młynarczyk Katarzyna
3. Frągnowska Agata
4. Dragun Aleks
5. Rogala Jan
III miejsca:
1. Filochowska Karina
2. Krasula Maciej
3. Rożek Emilia
4. Zembrzuski Maksymilian
5. Hajn Natalia
6. Draba Bartłomiej
I miejsce w Kumite Kyokushin:
1. Grzegorczyk Alan
2. Dragun Łucja
3. Hajn Grzegorz
4. Zembrzuski Maksymilian
5. Szempliński Olaf
6. Gołaszewska Ewa
II miejsce:
1. Filochowska Karina
2. Zembrzuska Anastazja
3. Wysocki Patryk
4. Wiśniewska Martyna
5. Cymerman Wiktor
6. Dragun Aleks
7. Katzmarski Karol
8. Orzoł Aleksander
9. Grzegorczyk Krystian
III m. miejsce:
1. Grabowski Paweł
2. Deptuła Dominik
3. Waszkiewicz Nadia
4. Przepiórka Krzysztof
5. Sawlanski Patryk
6. Kakowska Maria
7. Rogacz Maja
8. Hajn Natalia
9. Kandybowicz Filip
10. Kruszyńska Aleksandra
11. Młynarczyk Piotr

 

 

Copyright © 2010 Szczycieński Klub Kyokushin Karate. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Karate Szczyto, Karate Warmia, Szczycieński Klub Kyokushin Karate

Apláuz Agencja Reklamowa Toruń