Ogłoszenia

Wznowienie zajęć !

Wznowienie zajęć !

KARATE DLA KAŻDEGO!Wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją kondycję, poczuć się lepiej i spędzić aktywnie wolny czas, zapraszamy !!!

23 Sie 2015

1 %

1 %

PRZEKAŻ KLUBOWI NIE URZĘDOWI ! Jak przekazać 1% podatku? Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym. PIT (28, 36, 36L, 37, 38) należy wpisać: SZCZYCIEŃSKI KLUB KYOKUSHIUN KARATE KRS OOOOO 170 44 Ponad 120 młodych karateków z SKKK...

16 Sty 2015

Grafik zajęć SKKK

Grafik zajęć SKKK

 

02 Wrz 2014

4 Piknik Rodzinny SKKK z okazji Dnia Dzi…

4 Piknik Rodzinny SKKK z okazji Dnia Dziecka

Zapraszamy 31.maja 2014 do Leśniczówki LIPNIK k/Szczytna (ok 5 km w kierunku Zabiel)na 4 Piknik Rodzinny SKKK z okazji Dnia Dziecka Wyjazd autokarem:z Pasymia 9.40 z pod Gimnazjum ul Jana...

25 Maj 2014

MEMORIAŁ MASUTATSU OYAMY

MEMORIAŁ MASUTATSU OYAMY

„Niemożliwe uczyń możliwym” – Masutatsu Oyama (1923-1994) Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w specjalnym treningu Karate Kyokushin z okazji 20. rocznicy śmierci Masutatsu Oyamy. Trening będzie ogromnym wyzwaniem dla wszystkich uczestników,...

15 Kwi 2014

1 %

1 %

PRZEKAŻ KLUBOWI NIE URZĘDOWI ! Jak przekazać 1% podatku? Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym. PIT (28, 36, 36L, 37, 38) należy wpisać: SZCZYCIEŃSKI KLUB KYOKUSHIUN KARATE KRS OOOOO 170 44 Ponad 120 młodych karateków z SKKK...

29 Gru 2013

Mecz piłkarski Karate vs Judo

Mecz piłkarski Karate vs Judo

ZAPROSZENIEwszystkich sympatyków japońskich sztuk walki zapraszamy na niecodzienne wydarzenie. Już 4 stycznia 2014 o godz 13:00 przy ul Lanca 1 na boisku Orlik  odbędzie się mecz piłki nożnej pomiędzy...

29 Gru 2013

NOWY KURS SAMOOBRONY

Od 6.03.2012 ruszamy z nowym kursem samoobrony dla kobiet. Zapraszamy kobiety, które chcą lepiej sie poczuć niezależnie od wieku. W programie min. elementy jogi, ćwiczenia wzmacniające, rozciągające i poprawiające kondycyje...

02 Mar 2012

SEMINARIUM Z 4-krotnym MISTRZEM EUROPY

SEMINARIUM Z 4-krotnym MISTRZEM EUROPY

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium z P. Moczydłowskim Piątek - 2.03.2012 - godz. 16.00 Gim. w Pasymiu (dla chętnych) Sobota - 3.03.2012 -  godz. 11.00 i 16.00 Gim. nr 2 w...

01 Mar 2012

Pół zimowisko na wesoło...

Pół zimowisko na wesoło...

  Zdjęcia z półzimowiska  

24 Sty 2012

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie  (niezależnie od wieku) !!! Z nami będziesz bezpieczna...  

05 Sty 2012




Strona główna
OPP 1%
Aktualności
Treningi
Instruktorzy
Zawodnicy
Goście
Galeria
Regulamin i składki
Kata
Budo
Kontakt



L I N K I
Reklama
Reklama

 

 


Z A W O D N I C Y    SKKK


EWELINA MIROSŁAW - 2 DAN

  • III m. MP Wschodniej w Zamościu 2018 - full kontakt
  • II m. MP Wschodniej w Radomiu 2017 - full kontakt
  • III m PP Seniorów w Ciechanowie 2016 - full kontakt
  • III m. MP Wschodniej w Dobrym Mieście 2016 - full kontakt
  • II m. MP Seniorów i Juniorów PFKK w Kaliszu 2015 - full kontakt
  • II m. MP Wschodniej w Ostrołęce 2015 - full kontakt
  • II m. PP Seniorów w Biała Podlaska 2014- full kontakt
  • III m. MP Wschodniej w Zamościu 2014 - full kontakt
  • III m. PP Seniorów w Ząbkowicach Śląskich 2013 - full kontakt
  • III m. MP Seniorów w Świnoujściu 2013 - full kontakt
  • II m. PP Seniorów w Koszalinie 2012 - full kontakt
  • I m. Otwarte  MP Policji w Szczytnie 2012 - full kontakt
  • III m. MP Wschodniej w Białej Podlasce 2012 - full kontakt
  • III m. PP Seniorów w Suwałkach 2011 - full kontakt
  • III m. MP Wschodniej w Radzyniu Podlaskim 2011 - full kontakt
  • III m. M.Woj. War-Maz. w Szczytnie 2011 - full kontakt
  • III m. Otwarte MP Policji w Szczytno 2010 - full kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Dobrym Mieście 2010 - kata
  • III m. Otwarte MP Policji Szczytno 2009 - full kontakt
  • I m. Otwarte Mistrzostwa Malborka 2009 - full kontakt
  • III m. MP Wschodniej w Puławach 2009 - full kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olecku 2009 - full kontakt
  • I m. Puchar Warmii i Mazur w Iławie 2008 - full kontakt
  • III m. MP Wschodniej w Olsztynie 2008 - full kontakt
  • III m. Otwarte Mistrzostwa Malborka 2007 - light kontakt
  • II m. Otwarte Mistrzostwa Malborka 2007 - kata
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Bartoszycach 2007 - walki reż.
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Bartoszycach 2007 - light kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Bartoszycach 2007 - kata
  • III m. Puchar Warmii i Mazur w Iławie 2006 - kata
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Dobrym Mieście 2006 - light kontakt
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Dobrym Mieście 2006 - kata
  • III m. Otwarty Turniej Dzieci i Młodzieży we Włocławku 2005 - light kontakt
  • III m. War-Maz. Olimpiada Młodzieży w Olsztynie 2005 - light kontakt
  • III m. War-Maz. Olimpiada Młodzieży w Olsztynie 2005 - kata
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2005 - light kontakt

ADRIAN STASZEWSKI - 1 DAN

  • III m PP Seniorów w Ciechanowie 2016 - full kontakt
  • III m. MP Akademickie w Krakowie 2016 - full kontakt
  • I m. PP Seniorów w Gdańsku 2015 - full kontakt
  • II m. Mistrzostwa Europy U 22 WKO w Tarnowskich Górach 2015  - full kontakt
  • I m. MP Shinkyokushin U16 i U22 w Lublinie 2015 - full kontakt
  • I m. MP Wschodniej w Ostrołęce 2015 - full kontakt
  • II m. PP Seniorów w Biała Podlaska 2014- full kontakt
  • III m. MP PFKS w Radzyminie 2014 - full kontakt
  • II m. PP Seniorów w Ząbkowicach Śląskich 2013 - full kontakt
  • II m. MP Seniorów w Świnoujściu 2013 - full kontakt
  • I m. MP Młodzieżowców w Szczecinku 2012 - full kontakt
  • I m. MP Seniorów w Mielnie 2011 - full kontakt
  • I m. Mazovia Cup w Józefowie 2011 - full kontakt
  • I m. MP Wschodniej w Radzyniu Podlaskim 2011 - full kontakt
  • I m. M.Woj. War-Maz. w Szczytnie 2011 - full kontakt
  • III m. M.Woj. War-Maz. w Szczytnie 2011 - kata
  • I m. Bartoszyce Cup 2010 – semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2010 – kata
  • III m. Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych KWF w Gorzowie Wielkopolskim 2010 – semi kontakt
  • I m. Ogólnopolski Turniej Dzieci, Młodzieży i Juniorów w Augustowie 2010- semi kontakt
  • III m. Otwarte Mistrzostwa Austrii Juniorów Młodszych w Wiedniu 2010 – semi kontakt
  • I m. M.Woj. War-Maz. w Dobrym Mieście 2010 - semi kontakt
  • I m. M.Woj. War-Maz. w Dobrym Mieście 2010 - kata
  • III m. MP Wschodniej w Tomaszowie Lubelskim 2010 – lekki kontakt
  • II m. M.Woj. War-Maz. w Olecku 2009 - kata
  • I m. M.Woj. War-Maz. w Olecku 2009 - lekki kontakt
  • II m. PP Młodzików i Juniorów Młodszych w Koszalinie 2008 - kata
  • III m. M.Woj. War-Maz. w Ostródzie 2008 - lekki kontakt
  • I m. PP Młodzików i Juniorów Młodszych w Solcu Kujawskim 2007 – kata
  • II m. PP Młodzików i Juniorów Młodszych w Solcu Kujawskim 2007 – lekki kontakt
  • I m. M.Woj. War-Maz. w Bartoszycach 2007 - lekki kontakt
  • I m. M.Woj. War-Maz. w Bartoszycach 2007 - kata
  • I m. M.Woj. War-Maz. w Dobrym Mieście 2006 – lekki kontakt
  • I m. M.Woj. War-Maz. w Dobrym Mieście 2006 – kata
  • I m. M.Woj. War-Maz. w Ełku 2005 - kata
  • III m. M.Woj. War-Maz. w Ełku  2005 -  lekki kontakt
  • I m. PP Młodzików i Juniorów Młodszych w Świnoujściu 2005 - kata

 


ARTUR KWIECIŃSKI - 1 KYU

  • III m. MP Akademickie w Krakowie 2016 - full kontakt
  • III m. MP Wschodniej w Dobrym Mieście 2016 - semi kontakt
  • II m. MP Akademickie w Krakowie 2015 - full kontakt
  • II m. MP Wschodniej w Ostrołęce 2015 - full kontakt
  • I m. Otwarte Mistrzostwa Regionu Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy 2015 - full kontakt
  • III m. MP Wschodniej w Zamościu 2014 - full kontakt

PIOTR WIŚNIEWSKI- 1 KYU

  • II m. MP PFKS w Turku 2019 - full kontakt

 


 

ADRIAN JĘDRZEJCZYK - 3 KYU

  • II m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2015 - semi kontakt
  • I m. Puchar dziedzi i młodzieży w Giżycku 2014 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2014 - semi kontakt
  • II m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2013 - semi kontakt
  • II m. Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin w Sieradzu 2013 - kata
  • III m. Bartoszyce Cup 2011 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2010 – lekki kontakt

EMILIA GWIAZDA - 4 KYU

  • I M. MP Północnej w Kościerzynie 2018 - semi kontakt
  • II m. MP Wschodniej w Zamościu 2018 - semi kontakt
  • II m. MP Shinkyokushin Juniorów w Kobyłce 2018 -semi kontakt
  • II m. PP Seniorów i Juniorów we Wrocławiu 2017 - semi kontakt
  • I m. Turniej Kwalifikacyjny do ME u 18 w Końskich 2017 - semi kontakt
  • III m PP Juniorów Młodszych i Młodzików w Ciechanowie 2016 -semi kontakt
  • III m. Mistrzostwa Europy U 16 WKO w Sofii 2016 - semi kontakt
  • III m. MP Juniorów Młodszych w Olsztynie 2016 - semi kontakt
  • I m. Turniej kwalifikacyjny ME U 16 w Ełku 2016 -semi kontakt
  • II m. PP Seniorów i Juniorów w Gdańsku 2015 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2015 - semi kontakt
  • III m. MP Shinkyokushin U16 i U22 w Lublinie 2015 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2015 - semi kontakt
  • I m. MM Młodzików w Ostrołęce 2015 - semi kontakt
  • II m. MM Młodzików w Ostrołęce 2015 - kata młodziczek
  • I m. Otwarte Mistrzostwa Regionu Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy 2015 - kata
  • II m. Otwarte Mistrzostwa Regionu Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy 2015 - semi kontakt
  • III m. PP Juniorów Młodszych i Młodzików w Biała Podlaska 2014- semi kontakt
  • II m. MP Juniorów PFKK do 16 lat w Solcu Kujawskim 2014 - full kontakt
  • I m. Puchar dziedzi i młodzieży w Giżycku 2014 - semi kontakt
  • I m.  M. Woj. War-Maz. w Ełku 2014 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2013 - semi kontakt
  • I m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2013 - semi kontakt
  • II m. Mazovia Cup w Józefowie 2013 - semi kontakt
  • II m. Ogólnopolski Turniej Karate dla Dzieci w Zielonce 2012 - semi kontakt


JULIA KĘDZIERSKA - 2 KYU

  • II m. MP Wschodniej w Radzymin 2019 - full kontakt
  • I m. Mistrzostwa Europy U21 WKO w Budapeszcie 2018 - full kontakt
  • I m. Turniej Kwalifikacyjny do ME u 21 w Ostrołęce 2018 - full kontakt
  • III m. MP Młodzieżowców w Koszalinie 2017 - full kontakt
  • I m. Mistrzostwa Europy Juniorów WKO w Rosklide 2017 - semi kontakt
  • II m. Mistrzostwa Europy Młodzików i Juniorów KWU w Berlinie 2017 - semi kontakt
  • I m. Turniej Kwalifikacyjny do ME u 18 w Końskich 2017 - semi kontakt
  • III m. Mistrzostwa Świata Juniorów KWU w  2016 - semi kontakt
  • II m. Mistrzostwa Europy Juniorów WKO w Tbilisi 2016 - semi kontakt
  • II m. MP Wschodniej w Dobrym Mieście 2016 - semi kontakt
  • I m. PP Seniorów i Juniorów w Gdańsku 2015 - semi kontakt
  • II m. Mistrzostwa Europy U16 WKO w Bytomiu 2015 - semi kontakt
  • I m. MP Shinkyokushin U16 i U22 w Lublinie 2015 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2015 - semi kontakt
  • II m. Otwarte Mistrzostwa Regionu Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy 2015 - kata
  • III m. MP Juniorów PFKK do 16 lat w Solcu Kujawskim 2014 - semi kontakt
  • III m. Mistrzostwa Europy Kadetów U16 WKO w Kownie 2014 - semii kontakt
  • I m. MP Federacji Shinkyokushin w Radzyminie w 2014 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2014 - semi kontakt
  • II m. MM Młodzików w Zamościu 2014 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2013 - semi kontakt
  • III m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2013 - semi kontakt
  • I m. Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin w Sieradzu 2013 - semi kontakt
  • III m. Mazovia Cup w Józefowie 2013 - semi kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2012 - lekki kontakt
  • III m. Ogólnopolski Turniej Karate dla Dzieci w Zielonce 2012 - semi kontakt
  • III m. Ogólnopolski Turniej Karate dla Dzieci w Ząbki 2012 - semi kontakt

KAMIL GRZEGORCZYK - 2 KYU

  • II m. MP Wschodniej w Radomiu 2017 - full kontakt
  • III m. MP Wschodniej w Radomiu 2017 - semi kontakt WKF
  • I m. Turniej kwalifikacyjny ME U 22 w Ełku 2016 - full kontakt
  • III m. MP Wschodniej w Dobrym Mieście 2016 - semi kontakt
  • II m. MP Shinkyokushin U16 i U22 w Lublinie 2015 - full kontakt
  • I m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2014 - full kontakt
  • II m. MP Wschodniej w Zamościu 2014 - semi kontakt
  • III m. PP Młodzików i Juniorów Młodszych w Ząbkowicach Śląskich 2013 - semi kontakt
  • II m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2013 - semi kontakt
  • I m. Mazovia Cup w Józefowie 2013 - semi kontakt
  • I m. MP Wschodniej w Ostrowii Mazowieckiej 2013 - semi kontakt
  • III m. XIII Turniej o Puchar Burmistrza Józefowa 2012 - semi kontakt

 


KONRAD ŻELAZNOWSKI - 5 KYU

  • II m. MP PFKS w Turku 2019 - semi kontakt
  • I m. Turniej Kwalifikacyjny do ME u 16 w Ostrołęce 2018 - semi kontakt
  • II M. MP Północnej w Kościerzynie 2018 - semi kontakt
  • II m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • III m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kontakt
  • I m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2015 - semi kontakt

 


PIOTR OLSZEWSKI - 6 KYU

 

  • III m. MP Wschodniej w Radomiu 2017 - full kontakt
  • III m PP Seniorów w Ciechanowie 2016 - full kontakt
  • III m. MP Wschodniej w Dobrym Mieście 2016 - semi kontakt
  • I m. MP Shinkyokushin we Wrocławiu 2016 - semi kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2015 - semi kontakt
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2015 - semi kontakt
  • II m. MP Wschodniej w Ostrołęce 2015 - semi kontakt

JULIA WOJCIECHOWSKA - 4 KYU

 

  • II m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - kata
  • I m. MP Wschodniej w Radomiu 2017 - semi kontakt WKF
  • II m. Mistrzostwa Polski U16 PFKK w Toruniu 2016 - kata
  • II m. MM Młodzików w Ostrołęce 2015 - semi kontakt
  • I m. Otwarte Mistrzostwa Regionu Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy 2015 - semi kontakt
  • II m. Otwarte Mistrzostwa Regionu Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy 2015 - kata
  • III m. PP Juniorów Młodszych i Młodzików w Biała Podlaska 2014- semi kontakt
  • I m. MP Juniorów PFKK do 16 lat w Solcu Kujawskim 2014 - full kontakt
  • II m. Puchar dziedzi i młodzieży w Giżycku 2014 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2014 - semi kontakt

MARCEL ZAPADKA - 6 KYU

  • I m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - kata
  • II m. Bartoszyce Cup 2016 - semi kontakt
  • II m. MM Młodzików Wschodniej w Radomiu 2017 - semi kontakt

 


PIOTR MŁYNARCZYK - 6 KYU

  • III m. MP Wschodniej w Radzymin 2019 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • III m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt

NATALIA HAJN - 5.1 KYU

  • I m. MP PFKS w Turku 2019 - kata
  • III m. MP PFKS w Turku 2019 - semi kontakt
  • II m. MP Wschodniej w Radzymin 2019 - kata
  • I m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 - kata
  • II M. MP Północnej w Kościerzynie 2018 - kata
  • I m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • III m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - kata
  • III m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2016 - semi kontakt
  • I m. Turniej dzieci i młodzieży w Giżycku 2015 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2015 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2014 - semi kontakt
  • I m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2014 - semi kontakt
  • I m. Puchar dziedzi i młodzieży w Giżycku 2014 - semi kontakt dzieci
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2014 - lekki kontakt

KRYSTIAN GRZEGORCZYK - 6.2 KYU

  • III m. MP Wschodniej w Radzymin 2019 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • I M. MP Północnej w Kościerzynie 2018 - semi kontakt
  • I m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2016 - semi kontakt
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2015 - semi kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2014 - semi kontakt
  • II m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2014 - semi kontakt

 


FILIP KŁODOWSKI - 6.2 KYU

  • II m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • II m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - kata
  • III m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - semi kontakt
  • III m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2016 - semi kontakt
  • III m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2013 - semi kontakt

PATRYCJA MYDŁO - 7.1 KYU

  • II m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt
  • III m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2014 - semi kontakt
  • III m. Puchar dziedzi i młodzieży w Giżycku 2014 - semi kontakt dzieci

 


MIKOŁAJ BARAŃSKI - 5.1 KYU

 

  • I m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • I m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kumite
  • II m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2016 - semi kontakt
  • III m. Turniej dzieci i młodzieży w Giżycku 2015 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2015 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2015 - semi kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2014 - semi kontakt
  • II m. Puchar dziedzi i młodzieży w Giżycku 2014 - semi kontakt dzieci
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2014 - lekki kontakt
  • II m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2013 - semi kontakt

OLAF SZEMPLIŃSKI - 5.1 KYU

  • II m. MP PFKS w Turku 2019 - kata
  • II m. MP PFKS w Turku 2019 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -kata
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • III m. PP Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików w Szczecinku 2018 - semi kontakt
  • I m. MP Juniorów PFKK w Solcu Kujawskim 2018 - semi kontakt
  • I m. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Zamościu 2018 - semi kontakt
  • II m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • III m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - kata
  • II m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2016 - semi kontakt
  • I m. Truniej dzieci i młodzieży w Giżycku 2015 - semi kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2015 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2015 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2014 - semi kontakt
  • I m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2014 - semi kontakt
  • I m. Puchar dzieczi i młodzieży w Giżycku 2014 - semi kontakt dzieci
  • III m. M. Woj. War-az. w Ełku 2014 - lekki kontakt
  • III m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2013 - semi kontakt

DAWID OLKOWSKI -5 KYU

  • I m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • III m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt
  • I m. Turniej dzieci i młodzieży w Giżycku 2015 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2014 - semi kontakt
  • III m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2014 - semi kontakt
  • I m. Puchar dziedzi i młodzieży w Giżycku 2014 - semi kontakt

ALEKSANDER ORZOŁ - 5.1 KYU

  • III m. MP PFKS w Turku 2019 - semi kontakt
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • II m. PP Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików w Szczecinku 2018 - semi kontakt
  • II m. MP Juniorów PFKK w Solcu Kujawskim 2018 - kata
  • II m. MP Juniorów PFKK w Solcu Kujawskim 2018 - semi kontakt
  • III m. MP Juniorów Młodszych w Tarnowskich Górach 2018 - semi kontakt
  • II m. MP Północnej w Kościerzynie 2018 - semi kontakt
  • I m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • II m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - semi kontakt
  • II m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2016 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2015 - semi kontakt
  • III m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2014 - semi kontakt

ALEKS DRAGUN - 8.1 KYU

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -kata
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • III m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - kata
  • II m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - semi kontakt
  • I m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2016 - semi kontakt

EWA GOŁASZEWSKA - 5.2 KYU

  • I m. MP PFKS w Turku 2019 - semi kontakt
  • III m. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Radzymin 2019 - kata
  • III m. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2019 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 - kata
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -kumite WKF
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • III m. MP Juniorów PFKK w Solcu Kujawskim 2018 - semi kontakt
  • II M. MP Północnej w Kościerzynie 2018 - kata
  • I m. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Zamościu 2018 - semi kontakt
  • I m. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Zamościu 2018 - WKF kumite
  • I m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • I m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - kata
  • III m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kontakt
  • II m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - semi kontakt
  • I m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2016 - semi kontakt
  • I m. Turniej dzieci i młodzieży w Giżycku 2015 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2015 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2015 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2014 - semi kontakt

WIKTOR CYMERMAN - 6.1 KYU

  • I m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 - kata
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • I M. MP Północnej w Kościerzynie 2018 - kata
  • I m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • II m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kontakt
  • II m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - kata
  • I m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - kata
  • I m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2016 - semi kontakt
  • I m. Turniej dzieci i młodzieży w Giżycku 2015 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2015 - semi kontakt

JULIA SUCHODOLSKA - 6.1 KYU

  • II m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • I m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • I m. Turniej dzieci i młodzieży w Giżycku 2015 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2015 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2014 - semi kontakt
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2014 - lekki kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2013 - semi kontakt

NATALIA ZENTARRA - 6.2 KYU

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • II M. MP Północnej w Kościerzynie 2018 - semi kontakt
  • III m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • II m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - semi kontakt
  • III m. MM Młodzików w Radomiu 2017 - semi kontakt
  • II m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2014 - semi kontakt


MAJA ROGACZ - 6.1 KYU

  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • III m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • I m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2016 - semi kontakt
  • III m. Turniej dzieci i młodzieży w Giżycku 2015 - semi kontakt

JAN ROGALA - 7.2 KYU

  • III m. MP PFKS w Turku 2019 - kata
  • III m. MP PFKS w Turku 2019 - semi kontakt
  • III m. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2019 - semi kontakt
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 - kata
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 - kumite WKF
  • III m. PP Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików w Szczecinku 2018 - semi kontakt
  • III m. MP Juniorów PFKK w Solcu Kujawskim 2018 - kata
  • II M. MP Północnej w Kościerzynie 2018 - semi kontakt
  • III M. MP Północnej w Kościerzynie 2018 - kata
  • II m. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Zamościu 2018 -Kata
  • I m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • I m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - kata
  • I m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt

JULIA KOŁODZIEJ - 9.1 KYU

 

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt


ALEKSANDRA KRUSZYŃSKA - 6.2 KYU

  • I m. MP PFKS w Turku 2019 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • I m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - kata
  • II m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2016 - semi kontakt
  • II m. Turniej dzieci i młodzieży w Giżycku 2015 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2015 - semi kontakt

ALEKSANDRA TOKARSKA - 8.1 KYU

  • II m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kumite

MARTYNA WIŚNIEWSKA - 6.1 KYU

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • I m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • III m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt

KAROL KATZMARSKI - 8.2 KYU

  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • II m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - kata
  • III m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2016 - semi kontakt

FILIP KANDYBOWICZ - 8.2 KYU

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • II m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kontakt
  • III m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt

 


ALEKSANDER MYDŁO - 8.2 KYU

  • III m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt

MAKSYMILIAN ZEMBRZUSKI - 6.1 KYU

  • II m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -kata
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • I m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kumite
  • III m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - kata
  • II m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - kata
  • I m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - semi kontakt
  • III m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2016 - semi kontakt
  • II m. Turniej dzieci i młodzieży w Giżycku 2015 - semi kontakt

 


PATRYK WYSOCKI - 8.1 KYU

  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt


PATRYK SAWLAŃSKI - 9.1 KYU

  • II m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt

ANDRZEJ DĄBROWSKI - 5 KYU

  • II m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - full kontakt

ZOFIA PANASIUK - 8.1 KYU

  • I m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • III m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • I m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • I m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kontakt
  • II m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt

DOMINIK DEPTUŁA - 9.2 KYU

  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • II m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kontakt
  • II m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt

ALAN GRZEGORCZYK - 8.1 KYU

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • II m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kontakt
  • I m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt

 


LENA CEKALSKA - 8.1 KYU

  • III m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kontakt
  • III m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt

 


RAFAŁ ŁĄCZYŃSKI- 10.2 KYU

  • II m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • III m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kontakt
  • III m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt

 


NADIA WASZKIEWICZ- 10.2 KYU

  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt

 


GRZEGORZ HAJN- 8.1 KYU

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 - kata
  • II m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • II m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - kata
  • I m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - kata
  • III m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt

 


PAULA WĄSEWICZ- 8.1 KYU

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • II m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • III m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - kata
  • I m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - semi kontakt
  • II m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - semi kontakt
  • III m. IV Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2016 - semi kontakt

 


NATALIA MAŃK- 8.1 KYU

  • II m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - semi kontakt

 


ALEKSANDRA ZAWISTOWSKA- 10.2 KYU

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt

 


BARTŁOMIEJ DRABA- 8.2 KYU

  • II m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -kata
  • II m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt
  • II m. II Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Korsz w Korszach 2017 - kata
  • III m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - semi kontakt

 


AGATA FRĄGNOWSKA- 8.1 KYU

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -kata
  • I m. M. Woj. War-Maz. Warmia-Mazury CUP w Ełku 2017 - kata

 


DARIA SATUŁA - 9.1 KYU

  • III m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt

MARYSIA KAKOWSKA- 9.2 KYU

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • III m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt

 


MATEUSZ FORUŚ- 9.2 KYU

  • II m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt

 


SEBASTIAN SZCZEPAŃSKI- 6.1 KYU

  • II m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt

 


DAWID WRÓBEL- 9.1 KYU

  • III m. V Turniej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2017 - semi kontakt

PAWEŁ GRABOWSKI - 9.2 KYU

  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2017 - semi kontakt

KARINA FILOCHOWSKA - 9.2 KYU

 

  • I m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 - kata

KRZYSZTOF PRZEPIÓRKA - 9.2 KYU

 

  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt

ANASTAZJA ZEMBRZUSKA - 9.2 KYU

 

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt

NORBERT KOCAK - 9.2 KYU

 

  • III m. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Radzyminie 2019 - semi kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt

RAFAŁ BANASZEK - 9.2 KYU

 

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt

ŁUCJA DRAGUN - 10.2 KYU

 

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 -semi kontakt

NADIA TYCZYŃSKA - 10.2 KYU

 

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt

EMILIA ROŻEK - 9.2 KYU

 

  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 - kata

MACIEJ KRASULA - 7.1 KYU

 

  • III m. Bartoszyce Cup 2018 - semi kontakt
  • III m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 - kata

KATARZYNA MŁYNARCZYK - 10.2 KYU

 

  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 - kata

EMIL PĘDOWSKI - 9.2 KYU

 

  • II m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 - kata

DAMIAN OWSIANY - 10.2 KYU

 

  • I m. M. Woj. War-Maz. w Olsztynie 2018 - kata

 


 

BYLI  ZAWODNICY SKKK:
(tylko zawody rangi mistrzowskiej)

 


ANIELSKI JAKUB

  • M Woj. War- Maz w Ostródzie 2008 - III m. lekki kontakt
  • PP Młodzików i Juniorów Mł. w Solcu Kujawskim 2007 - III m. lekki kontakt

ARCHACKI BOGDAN

  • MP Wschodniej w Siedlcach 1997 - III m. full kontakt

BĘBENEK MAREK

  • M.Woj. War-Maz. w Szczytnie 2011 - III m. full kontakt
  • M.Woj. War-Maz. w Szczytnie 2011 - II m. kata
  • Otwarte MP Policji w Szczytnie 2010 – II m. full kontakt
  • M. Woj. War-Maz. w Dobrym Mieście 2010 - II m. full kontakt
  • M. Woj. War-Maz. w Dobrym Mieście 2010 - III m. kata
  • MP Dzieci i Kadetów w Legnicy 2000 - III m. kata
  • MP Wschodniej w Ełku 2000 - III m. kata

CHALEŃSKA KATARZYNA

  • III m. Bartoszyce Cup 2014 - semi kontakt
  • I m. Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku 2014 - semi kontakt
  • III m. Puchar dziedzi i młodzieży w Giżycku 2014 - semi kontakt
  • II m. M. Woj war-Maz. w Ełku 2014 - semi kontakt
  • III m. MM Młodzików w Zamościu 2014 - semi kontakt
  • II m. Bartoszyce Cup 2013 - semi kontakt

DANIELSKA EMILIA

  • III m. MM Młodzików w Dobrym Mieście 2016 - semi kontakt

KORDEK KATARZYNA

  • MP Juniorów Młodszych w Sieradzu 2002 - III m. kata
  • MP Juniorów Młodszych w Sieradzu 2002 - I m. lekki kontakt
  • MP Wschodniej w Puławach 2002 - II m. lekki kontakt
  • MP Wschodniej w Puławach 2002 - II m. kata
  • MP Młodzików w Radzyminie 2001 - III m. lekki kontakt
  • MP Wschodniej w Zamościu 2001 – III m. lekki kontakt
  • MP Dzieci i Kadetów w Legnicy 2000 - I m. kata

KRAJZA AGNIESZKA

  • MP Wschodniej w Ełku 2003 - III m. lekki kontakt
  • MP Juniorów w Katowicach 2002 - III m. lekki kontakt
  • MP Wschodniej w Puławach 2002 - III m. lekki kontakt

KRAJZA KATARZYNA

  • MP Wschodniej w Suwałkach 2004 - III m. lekki kontakt
  • MP Wschodniej w Ełku 2003 - II m. lekki kontakt
  • MP Wschodniej w Puławach 2002 - III m. lekki kontakt

LUTOSTAŃSKI ARTUR

  • I m. M.Woj. War-Maz. w Szczytnie 2011 - full kontakt
  • III m. MP Seniorów w Warszawie 2010 - full kontakt
  • I m. M.Woj. War-Maz. w Dobrym Mieście 2010- ful kontakt
  • I m. Otwarte MP Policji w Szczytnie 2009 - full kontakt
  • III m. MP Seniorów w Sieradzu 2009 -  full kontakt
  • I m. M.Woj. War-Maz. w Olecku 2009 - full kontakt
  • II m. M.Woj. War-Maz. w Ostródzie 2008 -  full kontakt
  • II m. PP Seniorów w Grajewie 2007 - full kontakt
  • III m. MP Juniorów w Katowicach 2007 - full kontakt
  • II m. MP Wschodniej w Białymstoku 2007 – full kontakt
  • III m.M.Woj. War-Maz. w Bartoszycach 2007 -  full kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Dobrym Mieście 2006 – full kontakt
  • III m. MP Wschodniej w Radzyminie 2006 - full kontakt
  • I m. M. Woj. War-Maz. w Ełku 2005 - full kontakt
  • III m. MP Wschodniej w Grajewie  2005 - full kontakt
  • II m. MP Juniorów w Sosnowcu 2005 - full kontakt
  • III m. MP Wschodniej w Ełku 2003 - full kontakt
  • I m. MP Juniorów Młodszych w Sieradzu 2002 - lekki kontakt

MOCZYDŁOWSKI ŁUKASZ

  • PP w Warszawie 2000 - III m. full kontakt
  • MP Juniorów w Lublinie 1999 - II m. full kontakt

MOCZYDŁOWSKI PIOTR

  • MP Wschodniej w Ostrowii Mazowieckiej 2013 I m. full kontakt
  • Mistrzostwa Europy w Padvie 2011 - I m. full kontakt
  • Otwarte Mistrzostwa Japonii w Osace 2010 - IV m. full kontakt
  • Mistrzostwa Świata w Tokyo 2009 - III m. full kontakt
  • MP Seniorów w Sieradzu 2009 - I m. full kontakt
  • Mistrzostwa Europy w Kijowie 2009 - III m. full kontakt
  • Mistrzostwa Europy w Vitorii 2008 - I m. full kontakt
  • MP Seniorów w Zawierciu 2008 - I m. full kontakt
  • PP Seniorów w Grajewie 2007 _ I m. full kontakt
  • MP Wschodniej w Białymstoku 2007 – I m. full kontakt
  • Mistrzostwa Europy w Volos  2007 - II m. full kontakt
  • MP Seniorów w Katowicach 2006 - II m. full kontakt
  • MP Wschodniej w Radzyminie 2006 - I m. full kontakt
  • Mistrzostwa Europy w Barcelonie 2006 - I m. full kontakt
  • MP Seniorów we Wrocławiu 2005 - I m. full kontakt
  • Mistrzostwa Europy w Varnie 2005 - II m. full kontakt
  • MP Wschodniej w Suwałkach 2004 - I m. full kontakt
  • Mistrzostwa Europy  w Riesa 2004 - I m. full kontakt
  • MP Juniorów w Koszalinie 2003 - I m. full kontakt
  • Otwarte Mistrzostwa Niemiec we Frankfurcie 2003 - I m. full kontakt
  • MP Seniorów w Warszawie 2003 - I m. full kontakt
  • MP Juniorów w Katowicach 2002 - I m. lekki kontakt
  • MP Seniorów w Toruniu 2002 - I m. full kontakt
  • MP Zachodniej w Koszalinie 2002 - II m. full kontakt
  • MP Wschodniej w Puławach 2002 - I m. full kontakt
  • MP Juniorów w Legnicy 2001 - II m. full kontakt
  • MP Seniorów w Krośnie 2001 - III m. full kontakt
  • MP Wschodniej w Zamościu 2001 – III m. full kontakt
  • MP Juniorów w Siedlcach 2000 - I m. full kontakt
  • MP Wschodniej w Ełku 2000 - I m. full kontakt

NAGADOWSKI MARIUSZ

  • MP Zachodniej w Malbork 1996 - II m. full kontakt

PACANA WALDEMAR

  • MP Wschodniej w Suwałkach 1999 - II m. full kontakt

PAWŁOWSKI ADRIAN

  • MP Seniorów w Toruniu 2002 - III m. full kontakt
  • MP Wschodniej w Puławach 2002 - II m. full kontakt
  • MP Wschodniej w Siedlcach 1997 - II m. full kontakt

PIASZCZYŃSKI EMILIAN

  • III m. Akademickie MP w Krakowie 2014 - full kontakt

ROMANOWSKI PRZEMYSŁAW

  • M.Woj. War-Maz. w Szczytnie 2011 - II m. full kontakt
  • Otwarte MP Policji w Szczytnie 2010 - III m. full kontakt
  • MP Wschodniej w Tomaszowie Lubelskim 2010 - III m. full kontakt
  • M.Woj. War-Maz. w Dobrym Mieście 2010 - III m. full kontakt
  • PP Seniorów w Bydgoszczy 2009 - III m. full kontakt
  • Otwarte MP Policji w Szczytnie 2009 - III m. full kontakt
  • MP Wschodniej w Puławach 2009 - III m. full kontakt
  • M.Woj. War-Maz. w Olecku 2009 - III m. full kontakt
  • M.Woj. War-Maz. w Ostródzie 2008 - I m. full kontakt
  • M.Woj. War-Maz. w Bartoszycach 2007 - I m. full kontakt
  • PP Seniorów w Grajewie 2007 - III m. full kontakt
  • MP Wschodniej w Grajewie 2005 - III m. full kontakt
  • M.Woj. War-Maz. w Ełku 2005 - II m. full kontakt

SADOWSKA ALICJA

  • MP Wschodniej w Suwałkach 2004 - II m. lekki kontakt

SZPEJEWSKI ADAM

  • MP Juniorów Młodszych w Sieradzu 2002 - III m. lekki kontakt

WALKIEWICZ MILENA

  • MP Wschodniej w Zamościu 2001 – III m. kata
  • MP Wszechwag we Wrocławiu  2000 - III m. kata
  • PP w Koszalinie 1999 - I m. kata
  • MP Wschodniej w Suwałkach 1999 - III m. kata
  • MP Zachodniej w Malbork 1996 - III m. kata

WILL GERARD (w SKKK od 2009r)

  • III m. Mistrzostwa Europy Seniorów WKO w Warszawie 2015 - full kontakt
  • I m. Turniej kwalifikacyjny do ME Seniorów i Juniorów Shinkyokushin w Tarnowie 2015 - full kontakt
  • I m. Mistrzostwa Świata KWF w Tokio 2014 - full kontakt
  • I m. Mistrzostwa Europy KWF w Volos 2014 - full kontakt
  • I m. MP Seniorów w Katowicach 2014 - full kontakt
  • II m. Mazowia MAX 80 w Warszawie 2014 - full kontakt
  • III m. Turniej kwalifikacyjny do ME w Łańcucie 2014 - full kontakt
  • I m. Mistrzostwa Europy KWF w Legnicy 2013 - full kontakt
  • I m. Mistrzostwa Europy IKO w Kijowie 2013 - full kontakt
  • II m. MP Seniorów w Świnoujściu 2013 -  full kontakt
  • I m. MP Wschodniej w Ostrowii Mazowieckiej 2013 - full kontakt
  • I m. Otwarte MP Policji w Szczytnie 2012 -  full kontakt
  • I m. MP Seniorów w Sosnowcu 2012 - full kontakt
  • I m. MP Wschodniej w Białej Podlasce 2012 - full kontakt
  • I m. MP Młodzieżowców w Lublinie 2011 - lekki kontakt
  • V m. Mistrzostwa Europy IKO w Padvie 2011 - full kontakt

Jako zawodnik Suwalskiego klubu Karate Kyokushin:

  • II m. PP Seniorów w Suwałkach 2011 - full kontakt
  • I m. MP Wschodniej w Radzyniu Podlaskim 2011 - full kontakt
  • I m. MP Juniorów w Krakowie 2010 - full kontakt
  • I m. MP Juniorów w Krakowie 2010 - lekki kontakt
  • III m. MP Seniorów w Warszawie 2010 - full kontakt
  • I m. MP Wschodniej w Tomaszowie Lubelskim 2010 - full kontakt
  • III m.PP Seniorów w Bydgoszczy 2009 -  full kontakt
  • I m. lMP Juniorów w Świnoujściu 2009 - ekki kontakt
  • I m. Międzynarodowe Mistrzostwa Austrii w Wiedniu 2009 - full kontakt
  • I m. PP Seniorów 2008 - full kontakt
  • I m. MP Juniorów 2008 - lekki kontakt
  • I m. MP Juniorów 2008 - full kontakt
  • I m. Międzynarodowe Mistrzostwa Austrii w Wiedniu 2008 - full kontakt
  • III m. PP Juniorów Młodszych 2007 - Kata
  • I m. PP Juniorów Młodszych 2007 - lekki kontakt
  • III m. PP juniorów Młodszych 2007 - walki reżyserowane
  • I m. MP Juniorów Młodszych 2007 - lekki kontakt
  • I m. MP Juniorów Młodszych 2007 - walki reżyserowane
  • I m. PP Juniorów Młodszych 2006r - walki reżyserowane
  • I m. PP Juniorów Młodszych 2006 - lekki kontakt
  • I m. PP Juniorów Młodszych 2005 -  lekki kontakt
  • II m. PP Juniorów Młodszych 2005 - walki reżyserowane

ZAWROTNA RENATA

  • II m. MP Seniorów i Juniorów PFKK w Kaliszu 2015 - semii kontakt
  • III m. Turniej kwalifikacyjny do ME Seniorów i Juniorów Shinkyokushin w Tarnowie 2015 - semi kontakt
  • I m. Puchar dziedzi i młodzieży w Giżycku 2014 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2011 - semi kontakt
  • III m. Bartoszyce Cup 2010 – lekki kontakt

ZEMBRZUSKI PIOTR

  • MP Zachodniej w Pile 1995 II m. full kontakt
  • Oyama Cup (open) w Berlinie 1992 V-VIII m. full kontakt
  • MP Seniorów w Dębicy 1989 - III m. full kontakt

ZIELIŃSKA MAŁGORZATA

  • MP Wschodniej w Ełku 2003 - I m. lekki kontakt
  • MP Wschodniej w Ełku 2003 - I m. kata
  • MP Młodzików w Radzyminie 2001 - I m. kata
  • MP Młodzików w Radzyminie 2001 - I m. walki reżyserowane
  • MP Juniorów Młodszych w Opolu 2001 - III m. lekki kontakt
  • MP Juniorów Młodszych w Opolu 2001 -I m. walki reżyserowane
  • MP Wschodniej w Zamościu 2001 – III m. lekki kontakt
  • MP Dzieci i Kadetów w Legnicy 2000 - II m. kata
  • MP Wschodniej w Ełku 2000 - II m. kata
  • MP Dzieci i Kadetów w Olkuszu 1997 - III m. kata

ŻEBROWSKI PIOTR

  • MP Wschodniej w Zamościu 2001 – III m. full kontakt

 


 

Copyright © 2010 Szczycieński Klub Kyokushin Karate. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Karate Szczyto, Karate Warmia, Szczycieński Klub Kyokushin Karate

Apláuz Agencja Reklamowa Toruń