Zawodnicy SKKK Best Team Zembrzuski DOJO doskonale poradzili sobie w Zagórzu (woj. podkarpackie), gdzie 4.10.2023 odbyły się Mistrzostwa Okręgu Wschodniego PZKK. Sędzią głównym zawodów był shihan Krzysztof Borowic a sędzią technicznym shiahn Piotr Zembrzuski.

W imprezie wzięło udział pięcioro zawodników ze Szczytna. Dla trojga z nich Olafa Szemplińskiego, Jana Rogali i Natali Hajn był to pierwszy sprawdzian przed listopadowymi Mistrzostwami Świata, pozostała dwójka Łucja Dragun i Martyna Wiśniewska wystartowały zgodnie z ze swoim kalendarzem. Każdy z naszych zawodników stoczył po dwie walki obie wygrywając w zdecydowany sposób.

  • to był bardzo udany występ naszych podopiecznych – komentuje shihan Piotr Zembrzuski – na 10 stoczonych walk aż osiem zakończyło się przed czasem. To oznacza że idziemy w dobrym kierunku.

Już za dwa tygodnie kolejny start z udziałem naszych zawodników. Tym razem wybierają się do Sandomierza, gdzie wezmą udział w Pucharze Polski PZKK. Stawka tego turnieju jest znacznie większa więc i poziom walk z pewnością będzie wyższy, lecz dla naszych kadrowiczów będzie to kolejny sprawdzian przed najważniejszą imprezą w swoim dotychczasowym życiu czyli MŚ, które odbędą się w Japonii, więc i nastawienie mają bojowe.