W minioną sobotę 2.marca zawodnicy Szczycieńskiego Klub Kyokushin Karate brali udział w Mistrzostwach Polski PZKK Makroregionu Wschodniego oraz turnieju do dzieci „Ujazd CUP” o Puchar Burmistrza. W zawodach wzięło udział 320 zawodników i zawodniczek z 21 ośrodków.

Do Ujazdowa k/Łodzi wybrało się 18 zawodników z Best Team Zembrzuski DOJO zdobywając łącznie 16 pucharów. Nie zawiodła juniorka młodsza (14-15 lat) Łucja Dragun, która zarówno w KATA jak i KUMITE okazała się najlepsza i bez większych problemów wygrała obie konkurencje. Równie dobrze wypadła młodziczka (12-3 lat) Kasia Młynarczyk zdobywając pierwsze miejsce w KATA oraz trzecie w KUMITE. Od pewnego czasu śladami swoich starszych koleżanek i kolegów podążają kadeci młodsi (8-9 lat) Emilia Górska i Gabriel Czujak, którzy w Ujazdowie uplasowali się na pierwszych miejscach w swoich kategoriach w KUMITE.

  • pierwszy start w tym roku i kolejny sukces szkoleniowo-sportowy, to bardzo buduje zarówno zawodników jak i naszych instruktorów – komentuje shihan Piotr Zembrzuski – jestem również bardzo dumny z postawy rodziców, którzy licznie pojechali z nami na mistrzostwa i wspierali całą naszą drużynę.

Pozostali zawodnicy SKKK Best Team z równie wielkim zaangażowaniem walczyli w zawodach w Ujazdowie. Oto wyniki ich zmagań:

MISTRZOSTWA POLSKI PZKK MAKROREGIONU WSCHODNIEGO

KATA

I m. Łucja Gragun, Katarzyna Młynarczyk
II m. Grzegorz Hajn

KUMITE

I m. Łucja Dragun
II m. Mikołaj Barański, Aleks Dragun, Milena Godlewska
III m. Katarzyna Młynarczyk, Martyna Wiśniewska, Antoni Szczepanek

TURNIEJ DLA DZIECI „UJAZD CUP” O PUCHAR BURMISTRZA

KUMITE

I m. Emilia Górska, Gabriel Czujak
III m. Adam Przychodko, Zachar Moszczyński, Nikodem Skibiński, Dawid Kaliszewski