Zawodnicy pełni energii

Zawodnicy Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate BEST TEAM są pełni energii, a zatrzymanie ich w domu stanowi nie lada wyzwanie. Dlatego 1 kwietnia 2023 roku wybrali się do Kołobrzegu, gdzie odbyła się czwarta edycja turnieju dzieci i młodzieży Karate Kyokushin "Morska Perła 2023". W rywalizacji wzięło udział 295 zawodników z 21 ośrodków karate kontaktowego z całej Polski.

Doskonała organizacja

Warto zwrócić uwagę na doskonałą organizację zawodów, która była możliwa dzięki sprawnej pracy ekipy Dojo Buntai Kołobrzeg pod przewodnictwem Sensei Pawła Falko oraz profesjonalnemu nadzorowi sędziego głównego, Shihana Piotra Zembrzuskiego, oraz sędziego technicznego - Sensei Grzegorza Sosnowskiego. Turniej wspierał również elektroniczny system obsługiwany przez ekipę fight-system.pl.

Sukcesy zawodników SKKK BEST TEAM

Tym razem nasz region reprezentowała skromna, lecz utalentowana drużyna z SKKK BEST TEAM, składająca się zaledwie z czterech zawodników. Mimo to, udało im się zdobyć aż pięć medali. Najlepszym zawodnikiem tego dnia był Grzegorz Hajn, który zdobył pierwsze miejsce w Kumite oraz trzecie w Kata. Pozostali nasi wojownicy osiągnęli: drugie miejsce w Kumite przez Wiktora Cymermana oraz dwa trzecie miejsca Kasi Młynarczyk i Mileny Godlewskiej, również w Kumite.

Przygotowania do Mistrzostw Polski

Dla wielu uczestników turniej w Kołobrzegu był ostatnim sprawdzianem przed kwietniowymi Mistrzostwami Polski w Limanowej. Teraz trenerzy wprowadzą drobne korekty do swojego planu treningowego i mamy nadzieję, że już za dwa tygodnie będziemy się cieszyć z kolejnych tytułów mistrzów Polski, które zdobędą zawodnicy SKKK BEST TEAM.

Autor: Piotr Zembrzuski